Certifikáty
Události
Objednávky & ceník
Obchody nabízející ARSET
Reference
Fotogalerie
Média
kontakt
Individuální vojenské dávky "W SH"
Individuální vojenské dávky "W Z"
Individuální vojenské dávky "W"
Individuální vojenské dávky "S"
Celodenní vojenské dávky "RB"
Airosft balíček
Vojenské jídlo
Rychle ohřáté pokrmy
Hasičký balíček "RS"
Střelecký balíček "SPZ SH"
Střelecké balíčky "SPZ"
Skupinové vojenské dávky
Příslušenství
OffRoad
Samoohřívací konzervy
Vojenské konzervy
Vojenské polévky
Celodenní pozemní balíček "PC-země" typu MRE 

Činnost společnosti Arpol není omezena jen na zlepšení hospodářské a finanční situace, například se podílí také na charitativních akcích pro děti postižené chudobou a to poskytováním potravinářských výrobků.


Boryszyn 2005 - 2007

Podílíme se na propagaci našeho regionu podporou místních projektů a snažíme se tak ukázat historické dědictví zemí Lubunska.Jeden takový případ byl open-air akce "Svaz milovníků Militariów Boryszyn". Akce byla zaměřena na podporu turismu zabývajícího se válečnými pevnostmi a přilákala také velké množství diváků.
Další zajímavé projekty na kterých jsme se aktivně podíleli:

"Selekcia"

Organizovaná polským magzínem "Polska Zbrojna" zaměřená na výběr z kandidátů. Ti nejlepší a nejsilnější se později stávají členy speciálních jednotek polské armády. Vojenské potravinové příděli byli poskytnuty společností ARPOL.   "Dvacátépáté technické a vojenské manévrování"

Tato venkovní akce se konala v období 22. až 24. září v Nowem Mlyně a byla organizována klubem skautů z Lomza. Během manévrů byly naše potravinové příděli používány účastníky z celé země.

 "Desert Storm 2001"

Akce pořádaná v blízkosti města Bedzin byla organizována skupinou skautů "Czarna Piatka" z Dabrowa Gornicza. Událost byla určany pro skupinu lidí zabývající se přežitím v přírodě. Hlavním cílem bylo vytvoření skupiny spolupracující při řešení obtížných a extrémních situací. Společnost Arpol se na akci podílela poskytnutím potravinocých balíčků, které jsou pro podobné akce ideální.

 

 
2. mezinárodní setkání

Pořádá polská skautingová organizace "Gniezno 2000". Potravinové Balíčky ARPOL byli dodány asi deseti tisícům účastníků ze sedmnácti bodů, které splňovali všechny nezbytné bezpečnostní standardy (včetně hygienických a epidemiologických norem). Všechno dodávané jídlo splňovalo vojenské normy typu S. Arpol zvládnul překonat všechny logistické problemy a veškerý proviant byl doručen včas.

 

 

 


ARPOL PR – ARSET ČR, Firma - „ARPOL“ z o.o. PR
ul. Trasa Poĺnocna 14, 65-119 Zielona Góra